Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tényleg olyan jó a Csokonaiban...

Ria10 kérdése:

Tényleg olyan jó a Csokonaiban a nyelvoktatás?

Figyelt kérdés
8. Osztályba járok és mostmár igazán el kell kezdenem kondolkodni a felvételin és az egyik évfolyam társam a Csokonaiba akar menni továbbtanulni ő orvos akar lenni nekem elég most egyenlőre az éretségi de azt mondták hogy ott nagyon jó a nyeloktatás bár mondjuk én inkább a koreai nyelvet szeretném megtanulni de kaptam egy jó tanácsot hogy inkább az angolt tanuljam meg és úgy könnyebb lesz majd elkezdeni a koreait mert magyarul nincs sok lehetőség rá szóval ehhez kéne az angol és ha nem is a Csokonait de tudnátok valami jó középiskolát javasolni ahol jól megtudnék tanulni angolul egy olyan anyanyelvi szintet megkéne közelíteni …Előre is KÖSZÖNÖM a segítségeteket!! 😘

2015. szept. 2. 15:10
 1/1 anonim válasza:

szerintem egyáltalán nem jó nyelvoktatás szempontjából.

max az olasz kéttan lehet vonzó, de arról is hallottam rosszakat.

ha nyelv, akkor kossuth vagy ady. szerintem.

2015. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!