Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Normális, hogy nekem ilyen...

Normális, hogy nekem ilyen lassan megy a tanulás?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el tanulni egy nyelvet teljesen a nulláról, és a többiek már rögtön a magyarázás után tudták használni amit az ábécét, a számokat, és tudtak egyszerűbb mondatokat (bemutatkozás, lakhely, stb) mondani és megérteni a tanártól... Én meg csak lestem, hogy mi van, folyton a füzetemet kellett néznem... Ez normális?? Már alig emlékszem valami használhatóra az órából, szóval most le kell ülnöm bemagolni. A többieknek miért megy olyan könnyen?

2015. szept. 10. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából nem probléma. Én is így voltam régen. Az a fontos, hogy otthon jól gyakorold be, amit az órán vettetek.
2015. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem gond. Lehet, hogy ők már foglalkoztak előtte a nyelvvel.
2015. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Némelyik igen, de azért a többség teljesen kezdő mint én.
2015. szept. 10. 23:10
 4/9 anonim válasza:
Úgy a legjobb tanulni, ha sokszor átolvasod, ismételgeted fejben, vagy leírod egy tanulós füzetbe, ami nem megy, így sokkal könnyebben megy.
2015. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát persze, így csinálom, csak nem értem hogy ők miért tudták már ott azonnal elmondani az ábécét meg mindent fejből, nekem meg oda kellett írni fölé a kiejtését és nézni a lapot folyton...
2015. szept. 12. 13:15
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem normális.
2015. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit csinálok rosszul? Annyira h*lye nem lehetek hisz egy másik nyelvből már felsőfokúm van.
2015. okt. 10. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az óra előtt előre megtanulni a soron következő leckét.
2015. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán van tematikája az órának, a könyvben összevissza ugrálunk.
2015. okt. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!