Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanfolyam vagy magántanár?

Nyelvtanfolyam vagy magántanár?

Figyelt kérdés
Felsőfokú nyelvvizsgám van angolból, de az évek során sajnos megkopott a tudásom, mivel csak passzívan (olvasásra) használtam a nyelvet. Szeretném főként a beszédkészségemet fejleszteni. Magántanárhoz vagy nyelvtanfolyamra lenne érdemesebb mennem? Egyikkel kapcsolatban sincs tapasztalatom, mert csak iskolarendszerű nyelvoktatásban volt részem.

2015. szept. 11. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Magántanár. Ott akár az egész órát végig beszélheted.
2015. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magántanár sokkal kifizetőtöbb, mert csak veled foglalkozik. Tanfolyamon meg alig jut rád idő.
2015. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magántanár. Ha nem akarsz utazgatni, akkor skype suli, és ott kereshetsz akár natív angol tanárt is. És még el sem kell indulni otthonról, csak egy mikrofon kell :)
2015. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tanultam nyelvet magántanártól, egy év alatt eljutottam nulláról B1 szintre, ami a francia esetében nem rossz. De ma már, hála az egyéni foglalkozásnak, franciát tanulok egyetemen. Jobban megtérül, mint egy nyelvtanfolyam, utóbbi a legjellemzőbb hibákat javítja, fejleszti, magánúton meg a te sajátos félreértéseidet, gátlásaidat is levetkőzheted.
2015. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!