Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szakok vannak, hol mit...

Milyen szakok vannak, hol mit tanítanak, mert félek, hogy nem tudom időben eldönteni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. -os lány és nagyon aggaszt, hogy fogalmam sincs, hogy milyen iskolába menjek tovább. tudom, hogy ezt csakis nekem kell eldöntenem és nem is akarom, hogy bárki befolyásoljon, csak esetleg ötleteket szeretnék kérni, erdélyi vagyok amúgy és rettegek ,mert nem tudom mi lenne a számomra megfelelő,félek hogyha valami olyan szakot választok,amivel itt nem tudok érvényesülni,vagy ilyen ,,gyenge,, tanulóknak valót,akkor a tanáraim miket gondolnak majd rólam...az a helyzet hogy nagyon is jó tanuló vagyok,így tudom,hogy érdekli a tanárokat,hogy hol folytatom és nem akarom,hogy elbizonytalanítsanak,szóval röviden feltudnátok sorolni pár olyan iskolai szakot,ami leginkább jó tanulóknak,lányoknak való?inkább reálos vagyok és kifejezetten szeretem az angol nyelvet:):D bocsi a fura fogalmazás miatt:D

2015. szept. 15. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

TTK-IK-TáTK tanrendek az ELTÉ-n

[link]

Vannak még bölcsész, mérnöki, orvosi, jogi, gazdasági szakok is.

2015. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,úgy érzem hasznos lesz az oldal!!:))

az a baj hogy orvos semmiféleképpen nem akarok lenni xd

meg nem vonzz semmi ilyen,mint pl. bölcsészet vagy jog,szóval én sem tudom sajnos,hogy mit akarok...

2015. szept. 15. 19:00
 3/3 A kérdező kommentje:
habár azt most elfelejtettem válaszban írni,hogy Romániában élek,úgyhogy itt kell majd gondolkozzak,de az is segítség ha látom hogy milyen szakok ,,léteznek,, egyáltalán :D
2015. szept. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!