Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eszperantó nyelvet tudok...

Eszperantó nyelvet tudok külföldi egyetemen tanulni?

Figyelt kérdés

Középfokon beszélek eszparantó nyelven (jövő én februárjában felsőfokú nyelvizsgám lesz) és érdeklődnék,hogy valaki hallott már külföldi egyetemen Eszperantó kurzus? Sajnos én enm találtam semmit interneten (biztosan én voltam béna).


Remélem tud valaki segíteni!!!!!!!!


(Kérem aki sértegetne,vagy bármi egyébb megjegyzést tenne a nyelvel kapcsolatban ne írjon....köszönöm)



2015. okt. 3. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Kulturális Eszperanto Szövetségnél tudsz érdeklődni szerintem. Ők számon tartják,hol tart a világban az Eszperantó. Szilvási is jó fej, keresd meg őket! ;)


Amit én hallottam, hogy a Krakkói egyetemen mintha lenne tanárképes szak belőle. Ha találsz ilyet írd meg ide, hátha más is kedvet kap hozzá! :) Sosem lehet tudni :) Sok sikert! :)

2015. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Poznańi Egyetemen posztgraduális képzés keretében lehet tanulni az eszperantóról. Itt találsz róla információt:

[link]


[link]

2015. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2015. okt. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!