Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC nyelvvizsgáról vélemények...

TELC nyelvvizsgáról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ebben a tanèvben megyek nyelvvizsgázni ès TELC-re megyek. Feladattipusokat ismerem, csak èrdekelne hogy nektek hogy sikerült, milyen pozitív/negatív èlmènyeitek voltak a vizsga során :)

2015. okt. 3. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű, laza vizsga volt. Élveztem a feladatokat, elrepült az idő, a világon semmi gondom nem volt vele.
2015. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz angolul/németül/stb. akkor biztos sikerülni fog. Én két nyelvből is voltam, nagyon kedvesek voltak szóbelin. Az írásbelit pedig teljesen korrektnek éreztem, nagyon meg voltam elégedve mindennel.
2015. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A szóbelinèl milyen tèmád volt?
2015. okt. 3. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Középfokon voltam TElC-en, ott a közlekedés volt a témám, ha jól emlékszem. Autó/motor, mire kell figyelni, ilyesmik.
2015. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én elsőre átmentem anno angol közép komplexen, szóval nekem pozitívak a tapasztalataim :D
2015. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Dejó. Ügyik vagytok!

Remèlem sikerülnk fog:DD Bár ha èn is olyan autós tèmát kapok...

2015. okt. 4. 00:11
 7/11 anonim válasza:
Én most tanulok TELC középfok angolra. Egy kicsit izgulok, de mindenki azt mondja hogy tökmindegy milyen témát húzol, csak beszélni kell folyamatosan. Az autós témát is ellehet vinni olyan iránya amiről tudsz beszélni :D
2015. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is nemsokára megyek és bízom a legjobbakban :) Sok sikert :D
2015. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó fejek a szóbelin. Csak ajánlani tudom.
2015. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én voltam augusztusban nyelvvizsgázni németből.Sajnos csak a szóbelim sikerült mondjuk elég korrekt eredménnyel.Most megyek írásbelizni újra.Amúgy szóbelin állatkísérletekről kellett beszélnünk.:)
2015. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!