Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudom, hogy kicsit hosszú, de...

Tudom, hogy kicsit hosszú, de valaki lefordítja ezt nekem?

Figyelt kérdés

,,Hello Kinga, thank you for messaging me about this. I'm sorry to hear about your sister - I want to help in any way possible.

Eating disorders are very tricky. The person needs to first realize they have a problem and must feel motivated to change. That doesn't come easy and can take a long time depending on the person. Your role in this as her sister is to support her through her decision making and to help her feel ready to change. Once she is ready for change, explain to her the importance of being honest. Even if she slips up and feels like she is falling back into the disorder, she needs to tell someone she trusts. The scariest part about having an eating disorder is feeling like you are facing it alone and in the dark."



2015. okt. 9. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kinga! Köszönöm, hogy írtál nekem erről a dologról. Sajnálattal hallottam a nővéredről, és szeretnék segíteni ahogy csak tudok.

Az evészavarok nagyon trükkös/alattomos dolgok. Az illetőnek először tudatában kell lennie, hogy gondja van, és motiváltnak kell lennie arra, hogy változtasson. Ez nem megy könnyen és az illetőtől függően sokáig is tarthat. Testvéreként az a szereped, hogy támogasd a döntése meghozásában és hogy segíts neki, hogy úgy érezze hogy készen áll változtatni. Amikor készen áll változtatni, magyarázd el neki, mennyire fontos, hogy őszinte legyen. Még ha el is bizonytalanodik és úgy érzi visszaesik a betegségébe, azt is muszáj elmondania valakinek akiben bízik. A legijesztőbb abban, ha evészavarral küzdesz, hogy úgy érzed egyedül és a sötétben vagy ezzel a problémával.

2015. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem is tudod milyen hálás vagyok.
2015. okt. 9. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanodik helyett egyszer-kétszer visszaesik.
2015. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!