Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Letudnátok ezt fordítani angolra?

Letudnátok ezt fordítani angolra?

Figyelt kérdés

"Kérlek hallgass meg. Én nagyon szeretem John. Tudom, hogy rajtam kívül még nagyon sokan, de gondoltam elmondom. Mindig mosolyognom kell, ha meglátom, mert tudom, hogy ő nem létezik, csak te, mégis élő emberként gondolok rá. Tudom, hogy az ő kinézetéhez nem ez a név társul és... tudom, hogy ő nem létezik. Őt ismerem, téged nem. Órákig hallgatnám, ahogy úgy beszélsz, mint ő. Csodálatos karakter. Mindig ő lesz a nagy szerelmem, még ha közben fel is növök. Biztos bolondságnak tartod ezt az egészet, de így van. Ez az ember befészkelte magát az agyamba és nem akar távozni. "


Ez egy könyvrészlet, amit le kell fordítanom, ez már a vége, és egyszerűen már nem tudom folytatni, tegnap óta csinálom és már a love szót is lawe-nek irom. Angolul kéne, előre is köszönöm:)



#angol #fordítás #szöveg részlet
2015. okt. 11. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2015. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
O, oké igaz:). Akkor valaki lefordítaná és leírná ide a fordítást?
2015. okt. 11. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem milyen könyvből van? Mi a kontextus? Lehet hogy én vagyok hülye, de kicsit zavarosnak tűnik a szöveg.

Attól függetlenül valahogy így van:

Please, just hear me out. I really love John. I know there are many others who do, I just wanted you to know. It always makes me smile when I see him, beacuse I know he doesn't exist. Only you do. I still think of him as a living person, though. I know that this is not the name that fits his looks/appearance and ... I know he doesn't exist. It's him I know, not you. I could listen you speaking like him for hours. He's a wonderful charecter. He'll always be my greatest love even if I grow up. You must think it's foolish but it's true. This man got/settled into my mind and he won't get out.

2015. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Please listen to me. I awfully love John. I know that lots of others do so, but I thought I tell you. I always feel like smiling when I see him because I know he does not exist, but you do, still I had him on mind as if he was a human. I know that this name is not associated to his look.... I know he does not exist. I know him, and not you. I could listen to you when you are speaking like him. He is a marvelous character. He will always be my love even if I grow up. You must hold all this silly but it is like that. This man has entrenched himself on my mind and does not want to leave.
2015. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, tényleg!:) Nem tudom sajnos , hogy milyen könyvből van, részleteket kaptunk, amik nem voltak összefüggőek, sajnálom
2015. okt. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!