Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanulhatnék meg leggyorsa...

Hogy tanulhatnék meg leggyorsabban Németül? Valami szoftver vagy online weboldal?

Figyelt kérdés
13 évig tanultam angolul és semmi haszna... Most szeretnék csatlakozni Németbe haverokhoz akik évek óta kint vannak de nyelvtudás szükséges
2015. okt. 29. 20:30
 1/2 Em/// válasza:
Van ez a Tabello... de nekem nem segített(6 éve tanulok németet és kicsit rá akartam gyúrni)(nincs rendszer a weboldalban). De ha ragadt rád valami az angolból ott van a duolingo, amivel csak az a gáz, hogy angolul lehet németet tanulni...A többi ratyi, google fordítóval ne is próbálkozz: fullshit, esetleg magántanár,de az meg fizetős és bazi lassú, vagy vegyél egy német nyelvtankönyvet meg szótárat és tanulj belőle
2017. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kimesz a haverokhoz es ott tanulsz. A leggyorsabb.
2017. jan. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!