Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem? Facebook...

Lefordítanátok nekem? Facebookon írta nekem egy idegen és nem boldogulok vele

Figyelt kérdés
Most of us on facebook are nice decent people, then there's you trying to hurt other people. I'm a teacher, I teach computers. (I'm a Computer Technician) so I was able to trace it right back to you immediately. Take your troubled soul and try to take your negatives actions and turn them into trying to help others instead of doing deviant things to them. As the bible says "Do unto others as you would have them do to you". I reported you today....YOU ARE BEING MONITORED. United Church of Christ would be V E R Y disappointed in your behavior. This is the opposite of what they teach there followers.
2010. márc. 18. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Azt írja (informatika tanár barátod) hogy, köcs*g vagy mert arra fordítod az energiáidat hogy másokat basz*ass, és nem viselkedsz jó keresztény módjára.
2010. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. Spam. Nehogy rossz álmod legyen miatta.

"A legtöbbünk a facebookon rendes ember, és erre ott vagy te, aki megpróbálsz megsérteni másokat. Én computertanár vagyok, computertechnikus, ezért le tudtalak nyomozni. Fogd a zavart lelkedet és próbáld meg a negatív ccselekedeteidet mások segítésébe fordítani, ahelyett, hogy ártanál nekik. Ahogy a Biblia mondja, tégy úgy másokkal, ahogy veled szeretnéd, ha mások viselkednének. Jelentettelek ma, figyelnek. Az egyesült krisztus egyház csalódott lenne a viselkedésed miatt. Ez az ellenkezője annak, amit tanítanak a követőiknek."

2010. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:O :O nem tudom miért írhatta soha életemben nem beszéltem vele,usában él ahogy látom a profiljábl. valaki szó szerint lefordítaná? :$:$
2010. márc. 18. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát tök jó fej vagy első :D

tényleg ez áll benne amúgy :)

2010. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves utolsó ez tök durva, tagja a nő valami i love jezus csoportnak.nagyon kivan úgylátom .
2010. márc. 18. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem megbántani akartalak, ne értsd félre. csak értettem a szöveget nagyjából, és 2. egy olyan hivatalos fordítás, elsőé meg végülis ugyanaz csak tömören.

na nincs harag ugye ? :D

2010. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az az "I teach computers.", aranyos. xD
2010. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!