Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van tapasztalata...

Serin kérdése:

Valakinek van tapasztalata alternatív nyelvtanulással kapcsolatban, mentális kondicionálással?

Figyelt kérdés

Párom nehezen tanul angolul, sok-sok tanfolyamon járt már, de nem tud angolul gondolkodni, hiába tanul bármennyit, így a középfokú nyelvvizsgának mindig csak a határán van, bármennyit is tanul.


Találtunk egy alternatív nyelvoktatási központot, ami kissé ezoterikusan hangzik, théta és alfa hullámokat emlegetnek, relaxált állapotban történő tanulást, de ettől még lehet jó.

Sajnos a nevét nem írhatom le, mert a korábbi kérdésem már kimoderálták miatta - ez persze eleve gyanússá teszi a céget nekem.


Van bárkinek ilyen téren tapasztalata?



#alfa #angol tanfolyam #théta #relaxált tanulás
2015. nov. 12. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a tanfolyam az emberi lustasagra megy rá.

Természetesen jól hanzik hogy relax állapotban tanulsz, és nyilván stresszes állapotban nehezebb is, de ez csak kidobott pénz, szerintem. Egy angol tanárnál aki jól tanit nem kell több.

2015. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!