Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SEGÍTSÉG! Mit tegyek?

SEGÍTSÉG! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim németórára kényszerítenek,holott tudják hogy nagyon utálom. Többször próbáltam megkérni őket hogy ne járjak de ők csak kiabálnak velem és még szigorúbbak. Mit tegyek utálom a németet!!!!!!!!!
2015. nov. 19. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pedig a történelmet utálom tiszta szívemből, de mégis be kell járnom rá, tanulnom kell rá, mert az érettségit le kell tenni... sajnos nincs más alternatíva..


Viszont a te eseted talán könnyebb.. Arra nem gondoltál, hogy német nyelv helyett angolt kezdez tanulni? lehet, hogy az jobban menne, és szerintem jobb is mint a német,

2015. nov. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyha szüleidnek felhoznád hogy német helyett angolt akarsz tanulni, akkor lehet hogy látnák rajtad, hogy végülis te nem a nyelvtanulást akarod megszüntetni, hanem csak másikat választasz, mert azt talán jobban menne neked, jobban szeretnéd.


Szerintem megkérhetnéd őket, hogy legalább 2-3 hónara adjanak próbaidőt, hogy kipróbáld az angol nyelvet ha persze ez sem tetszik, akkor nem tudom,hogy mit csinálj... de ha szüleid látni fogják rajtad, hogy az angolt jobban szereted mint a németet, akkor szerintem előbb utóbb elfogadják.

2015. nov. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!