Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt helyesen írtam angolul?...

Ezt helyesen írtam angolul? Nem hosszú.

Figyelt kérdés

After winter THE WEATHER IS CHANGING FOR THE BETTER, so the snow mells away and THERE ARE FLOODS. THE WEATHER IS NAPREDICTABLE, therefore sometimes THERE IS A SLIGHT BREEZE, but sometimes there is a storm. When the spring sets in, THE NATURE AWAKENS FROM ITS SLEEP and IT IS THE TIME FOR TREES TO COME OUT IN BUDS AND BLOSSOMS. So THE TREES ARE FULL OD BLOSSOM, so IT SMELLS FLOWER EVERYTHING.



Ami NAGY NYOMTATOTT BETŰVEL van írva, azért, mert azokat a kifejezéseket kötelező volt felhasználni a mondatok megírása során. De az igeidőket kutyulom meg ilyenek, ezért kérem szíves segítségeteket.

Előre is köszönöm! :)



2015. nov. 29. 08:39
 1/5 A kérdező kommentje:

*FULL OF BLOSSOM

bocsánat...

2015. nov. 29. 08:41
 2/5 anonim ***** válasza:

még a bocsánatokhoz: melts; UNPREDICTABLE


IT SMELLS FLOWER EVERYTHING - ezt így kaptad?

2015. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az unpredictable-t azt gondolom arra írtad, hogy "napredictable"

Én elhiszem neked, hogy rossz úgy, de így volt megadva a kifejezés...

"weather is napredictable"

"it smells flower everything"


Átírjam?

2015. nov. 29. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

After winter THE WEATHER IS CHANGING FOR THE BETTER,

so the snow MELTS away and THERE ARE FLOODS.


THE WEATHER IS UNPREDICTABLE, AND sometimes THERE IS A SLIGHT BREEZE, but OTHER TIMES there is a storm.


When the spring sets in THE NATURE AWAKENS FROM ITS SLEEP and IT IS THE TIME FOR TREES TO COME OUT IN BUDS AND BLOSSOMS.


So THE TREES ARE FULL OF BLOSSOM, so IT SMELLS FLOWER EVERYWHERE

2015. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. nov. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!