Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen orosz nyelvkönyvet...

Milyen orosz nyelvkönyvet ajánlanátok olyan kezdőnek aki egyedül kívánja a nyelv alapjait elsajátítani?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 09:19
 1/1 anonim válasza:

A "Sag za sagom 1" szerintem százszor jobb mint a másik ismert orosz könyv, a "Kljucs". Mikor az elsőnek említett könyvet befejeztem, ezerszer többet tudtam már, mint ha a Kljucsot vettem volna végig. Van egy másik régebbi könyv is a "Beszéljünk oroszul". Az is jó nagyon, csak már több mint 20 éves könyv.


Egyébként én is egyedül kezdtem, aztán mégis elmentem egy privát tanárhoz mert vannak dolgok amiket csak egy tanár tud elmagyarázni.

Sok sikert!:)

2015. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!