Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hogyan érdemes...

Szerintetek hogyan érdemes angolt tanulni? Tanárral vagy akár egyedül is lehetséges?

Figyelt kérdés

Eddig (lassan 10 éve) németet tanulok, viszont én úgy veszem észre hogy nem megy (nagyon nem) ezért gondolkodom rajta hogy váltanék angolra, vagy legalább szabadidőmben elkezdeném tanulni.

Egyedül meg lehetne tanulni vagy tanárral érdemesebb lenne?



2015. okt. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tanár, az éveket dob az emberen.
2015. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell tanár, ha korábban még soha nem tanultad. Most ajánljam magam?! :D Bár hivatalosan (még) nem vagyok tanár :)
2015. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen tanár nélkül is lehetséges, az más kérdés, hogy a legtöbb embernek (kb 99% -nak) érdemesebb tanárral.
2015. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyedül is meg lehet tanulni, de érdemesebb tanárral.

Ha egyedül szeretnél tanulni akkor is kell az elején a tanár amíg megtanulod a kiejtést és az alapokat, mert ha otthon rosszul megtanulod később nehezebb rajta változtatni.

2015. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is németet tanultam, aztán nyelviskolában nulláról 2,5-három év alatt letettem a középfokút angolból. Kell a tanár a kiejtéshez, és egyedül nem is lenne annyi motivációd tanulni, mint csoportban. Erre rásegíthetsz egyénileg netes tanulással, filmnézéssel.
2015. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet egyedül is tanár nélkül. Én is ezt csináltam és az osztálytársaimnál kétszer jobb vagyok angolból, úgy, hogy ők

nyolc éve tanulják én meg három.

2015. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze simán lehet tanár nélkül is, én is így tanulok angolt. Nagyon sok jó weboldal van és Youtube-ot is érdemes böngészni. Pl. https://www.youtube.com/channel/UCEOFD4QjKFcxnvZeWk7yPKg
2015. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!