Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol és hogyan tudok megtanulni...

Hol és hogyan tudok megtanulni arabul irni olvasni? Korán olvasáshoz kell ezért!

Figyelt kérdés
Van közöttetek aki tud egy jó módszert? Nincs pénzem tanfolyamra.

2015. dec. 21. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=yERzk-ULLkA

A videó sorozat megtanítja a nézőket az arab írás-olvasásra, megfelelő gyakorlással te is elsajátíthatod

2015. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miert akarsz arabul tanulni?
2015. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Internet, wikipedia cikk, ha nincs más. Nekem egy hétvége alatt sikerült. Mondjuk a szöveg értelmezése nyilván más kérdés...
2015. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne akarj már te is arab lenni. Van belőlük elég.
2015. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Attól mert meg akarok tanulni az arab abc-t nem leszek arab, te hörcsögalom.

De akkor ennyi erővel a fél világ angol.


Szerintem pár hónap alatt menne amugy minden betűt megtanulni stb. meg gyakorolni.

MEGÉRTENI már más téma.


Van olyan aki autodidakta módon tanúlt meg olvasni arabot. írna priviben tippeket?


amugy a abc-z szaad-daad ig tudom már legalábbis leirni meg ejteni és kötni. Kelölések még nem mennek.

2015. dec. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!