Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha egyszer megcsináltam 56%...

Ha egyszer megcsináltam 56% ra a nyelvvizsgát elvileg mennie kéne következőnek?

Figyelt kérdés
Mondjuk végig értem vele de kicsit azt éreztem a végén, hogy időszűkében vagyok.
2015. dec. 27. 15:56
 1/2 anonim válasza:

Szerintem menni fog a következő csak tanulj rá kicsit még és ne várj sok időt vele.


( Ha komplex vizsgára mész úgy csinálják ha a 60% körül van a vizsgád direkt lehúzzák az egyiket , nálam is így volt .Meg sokan mesélték hogy ez így van mert jó pénz van nekik belőle.)

2015. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Saját tapasztalatból mondom, hogy semmi köze az eredménynek a valósághoz. Nem jelent semmit az előző vizsga eredménye. Nekem a márciusi vizsgám a következő módon alakult: meglett a szóbeli 85%-al, az írásbelim 59,67% volt. Augusztusban csak írásbelin voltam 48%-ot értem el, úgy hogy csak az írásbelire készültem. Becsületes tanulás mellett lemérte a vizsga, hogy hülyébb lettem.

Neked annyit tanácsolok, hogy az előző vizsga eredményét ne vedd figyelembe, mert felesleges. Tanulj a hibákból és menj újra.

2015. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!