Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tippek középfokú nyelvvizsgához?

Tippek középfokú nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tanulom már pár éve az angolt, és úgy érzem elég jól megy. Nagynénim angoltanár, vele szoktam gyakorolni és azt mondta, szerinte menjek el március végén középfokúzni. Most nézegetem az Euro oldalát, és minden héten igyekszek valamit kidolgozni ami esetleg még nincs meg stb.

A levelek jól mennek, a listening is, a szóbelitől viszont félek. Sajnos minden szóbeli vizsgától, felelestol elegge, nehezen tudom leküzdeni. Valamint attol is felek, hogy nem tudok kifejteni egy temat, nem az angol miatt, hanem mert magyarul sem tudom, hogyan mondjak hosszan rola valamit.

Tudnátok adni nekem tippeket erre, hogyan küzdjem le vagy hogyan tudok begyakorolni 1-2 dolgot hogy ne akadjak el az ilyen kérdéseknél?

Nagyon köszönöm elore is a válaszokat:)


2016. jan. 9. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorolj a nagynéniddel úgy, hogy hétköznapi szinten csak angolul beszélgettek szóban :) Tehát ne az legyen, hogy leültök feladatokat megoldani, hanem beszélgessetek sokat, próbálj minél több mindent kifejezni angolul. Ezzel sokat lehet gyakorolni az improvizációt is.
2016. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!:))
2016. jan. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!