Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kamaszok! Mennnyire/milyen...

Kamaszok! Mennnyire/milyen szinten tudtok angolul? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok,kíváncsi vagyok más kamasz mennyire beszéli

az idegen nyelvet (és mióta) (:


Én most tettem le a középfokút és nemsokára megyek

a felsőfokúra.7.es vagyok.

Ez melett majd spanyolt szeretnék tanulni ,ha nem

lesz lehetőségem akkor franciát.Németet semmi kép nem szeretnék.Heti 3 angolórám van és heti egy magán órám.

A szüleim nem beszélnek semmilyen nyelvet (magyaron kivül)


Ti,hogy álltok a nyelvel?A szüleitek tudnak angolul?


2010. márc. 26. 17:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:

Én németet tanulok,angolt írásban tudok csak internetről és játékokról,viszont azt profin.

A szüleim semmilyen nyelvet sem tudnak.

2010. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
értem.köszi,hogy válaszoltál :)
2010. márc. 26. 17:24
 3/41 anonim válasza:

Szia!

Én egy 12 éves fiú vagyok.Elég jól beszélem a nyelvet már 4 éves korom óta.Szüleim magántanárhoz járattak, édesanyám folyékonyan beszéli a nyelvet.

2010. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:

Én ovis korom óta tanulok angolt.

De 4 hónapja ki költöztünk angliába:D

Szóval elég jól megy.

12/L

2010. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Utolsó lány:

De jó neked (:..énis szívesen kiköltözznék,de én csak

nyáron vagyok kint 2 hónapot..


12 éves fiú: biztos te is jól beszélheted a nyelvet :)

2010. márc. 26. 18:28
 6/41 anonim válasza:
Már 6 éve tanulok angolt, és nagyon jól megy! Kisregény: It's very easy :) I'm only a 12 years old boy, but I can speak in english well. How? I play a lot of english game online and I chat with other players. I can learn when I'm playing :) 12/F
2010. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

uuhhh.hát szerintem elég jól beszélek angolul.sajnos nincs túl sokangol óránk a suliba,de a legjobb angol tanárunk van az egész iskolában:).Szerintem egy középfokú már simán menne.:)8 évvégén le is szeretném tenni a nyelvvizsgát.:)amugy 9éves koromtól tanulok angolt:)

13/L

2010. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
Én csak itt tátom a számat, hogy már középfokúról beszéltek. Nekem is elég jól megy, hál' istennek tesómnak is. Szüleim nem beszélik a nyelvet így bármiről tudunk beszélni előttük. A nyelvtan az úgy-ahogy sikerül de a szókincsem az silány... Egyébként szóbelire is mentél, vagy azzal egyenlő feladatlapot írtál (nálunk ilyen is van)?
2010. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
Egyébként 13/f.
2010. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:

Jézus... itt csak én nem beszélem jól a nyelvet? 5 éve tanulom, de nem mernék bevállalni egy középfokút, pedig aztmondják, jó az érzékem hozzá, és versenyeken is erős középmezőnyben állok mindig, de én azért nem hiszem, hogy olyan profin menne, hogy közép/felsőfokúzzak. Egyenlőre... Úgyis heti 12 angolom lesz nemsokára, akkor minek siessem el?

15/L

2010. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!