Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elte origó nyelvvizsgán (...

Elte origó nyelvvizsgán ( elte idegennyelvi továbbképző központ) hova rakjam szóbeli bemenetel előtt a táskámat, kabátot?

Figyelt kérdés
légyszi vki magyarázza el nekem bementeltől kezdve hogyan zajlik az egész. köszönöm. Akkor köszönjek ha bementem vagy ha leültem? hogy illik?

#nyelvvizsga #ELTE #Origo #ELTE ITK #idegennyelvi továbbképző központ
2016. jan. 12. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor bemész. Az a lényeg, hogy folyamatosan daráljad a szöveget. Előre tanulj meg magadról 15-20 sablon mondatot. Ha ez megvan akkor már nyert ügyed van. :)
2016. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség, kint hagyhatod a kabátod, táskát, kísérővel menj, és megoldható. Az előző válaszolóval egyetértek. Magadról érdemes megtanulni 10-15 mondatot, megfogalmazva a tanulmányaid, családodat, és hobbidat stb. mert ezek közül nagy valószínüséggel valamelyik előkerül. ha valamit nem értesz nem kell megijedni, velem is előfordult ilyen, gyorsan kitaláltam valami rögtönzött választ, és már eltereltem a szót másra, és ezt vittem a következő kérdésig.
2016. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mikor köszönjek es laboron is lesz bent felügyelő ?
2016. jan. 13. 11:16
 4/4 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:

Szia!


A cuccaidat a biztonság kedvéért vidd be magaddal a szóbeli helyiségébe, ha egyedül jössz.

A szóbelivel kapcsolatban vizsgáztató kollégáink szavait érdemes megfogadni: [link]


Sok sikert a vizsgához!


Origó-csapat

2016. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!