Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam tapasztalatok?

M.Kata kérdése:

Euroexam tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Angol felsőfokra készülök,de bármilyen tapasztalat érdekel. Például olyanok,mint amilyen gyakorlások a honlapon vannak? És mik a buktatók? A szótár miatt egész egyszerűnek tűnik.

2016. jan. 13. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Regényeket tudnék írni, de most csak néhány tipp:


- tanulj meg prezentálni (felvezetés, pro, kontra, összegzés)

- próbálj meg összetettebb mondatokat, szerkezeteket használni (I like it helyett I find it awesome pl)

- készülj fel a hallás utáni jegyzetelésre

2016. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne az Euroexamot. A b2-es szint megfelel náluk az erős C1-nek. El lehet olvasni a december 19-én nyelvvizsgázott emberek panaszát az euroexam fórumán. Szánalmas amit ott műveltek, tényleg csak pénzkidobás. Ha diplomához, munkához kell nyelvvizsga, akkor semmiképpen sem ezt ajánlom... ha meg tényleges nyelvtudást akarsz nézni akkor IELTS vagy Cambridge a megfelelő. Az euroexam egyszerűen kiesik mindkét kategóriából... :) Sok sikert
2016. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Továbbtanuláshoz jönne jól a pluszpont :) Középfokú ECL nyelvvizsgám van, a honlapon lévő gyakorlófeladatok miatt gondoltam ez Euroexamre, mert nem tűnt nehéznek. Pont ezért kérdeztem rá, hogy mi a buktató benne. Gondoltam,hogy ennyire nem könnyű.
2016. jan. 18. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak a plusz pontért kell akkor jó lesz az ECL-el is megcsinálni. Azt mondják a legegyszerűbbnek. Az Euroexam már rég nem olyan könnyű mint régen... Most nagyon megszívatták a decemberben ment diákokat... arról nem is beszélve, hogy így valaki diplomától, munkától, továbbtanulástól lett lecsúszva emiatt. A fórumon szép hosszú panaszok születtek, bárki olvashatja... persze egy kettőt töröltek, mert gondolom nem tetszett nekik az igazság :)
2016. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Valószínűleg tényleg marad az ECL, ott már ismerem a vizsga felépítését, bár szerintem az sem volt annyira könnyű,de nincs sok összehasonlítási alapom.
2016. jan. 18. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
BME egynyelvu?
2016. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül marad az ECL, de köszönöm :)
2016. febr. 9. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
majd írd, hogy hogy ment :)
2016. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!