Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a szep nemet mondast a...

Ezt a szep nemet mondast a Google ugy forditotta, hogy szamomra erthetetlen. Segitene valaki?

Figyelt kérdés

Es

kommt ein Zeitpunkt im Leben, an dem Du aufhören solltest ganze Ozeane

fur Menschen zu uberqueren, die noch nicht mal uber eine Pfütze fur Dich

springen wurden.


Eljön az idő, az élet amikor abba kell hagynia az összes óceánok

az emberek átkelni, hogy nem is egy pocsolyába az Ön számára

ugráltak.



2016. jan. 16. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy szép mondás, ha nem is érted?
2016. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne magyarra fordíttasd vele, hanem angolra, ha tudsz angolul. Az eleje elég világosnak tűnik:

Eljön egy pont az életben, amikor meg kell állítanod az összes óceánt az embereknek, hogy átkeljenek rajta (mondjuk, az óceánról eddig azt hittem, állóvíz...)

a végét azonban nem igazán tudom hozzákapcsolni sem az orosz, sem az angol változatból -- tippjeim szerint lehetne olyasmi, hogy azoknak az embereknek, akik eddig egy tócsát sem ugrottak át érted, de... a manó se tudja.

Talán jár erre egy németes, mert most már én is kíváncsi vagyok rá.

2016. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 schamuelson ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit más megoldás jött ki, mint az előző hozzászólóknak.

Eljön az életben egy (idő)pont, mikor fel kell hagynod azzal, hogy egész óceánon kelsz át emberekért, akik érted még egy pocsolyát sem ugranának át.

2016. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nálad az igazság, kedves #3., annál is inkább, mert így már felismerem az idézetet. Köszönöm a helyesbítést és a megoldást. <3
2016. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer eljön az az időpont az életedben, amikor abba kéne hagynod azokért az emberekért átkelni az óceánt, akik még egy pocsolyát sem ugranának át érted. Bitte schön :)
2016. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!