Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet nehéz megtanulni japánul? És hol lehet, melyik nyelviskolában?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont annyira, mint az összes többi nyelvet. Ha rááll az agyad, akkor igazán könnyű. Engem nagyon érdekel, úgyhogy hamar megértem a nyelvtanát, a szavak meg közben rögzülnek.

https://www.youtube.com/watch?v=D2-qrfc01nw Ez a videó összefoglalja a lényeget a nyelvről.

Nyelviskolákat nem tudok, mert a közelemben például egy sincs, fel kellett volna utaznom Bp-re, hogy találjak. Viszont!!! Amit küldtem linket, a tulajdonosa - Hato Aoi - nem csak ide tölt fel leckéket, hanem tart órákat Skype-on keresztül is, én nála tanulok. Remek tanár, és ezt elhiheted nekem, mert amíg nála pár óra alatt csomó mindent megtanultam, addig az angolból, amit 10 évig tanultam rossz tanárral, alig maradt meg valami.

2016. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) anyit meg tudnák mondani még hogy te hogyan vetted fel vele a kapcsolatot? Előre is köszi
2016. jan. 20. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Facebookon is fent van, ugyanezen a néven megtalálod. Ott postolta ki, hogy lehet hozzá jelentkezni, én pedig ráírtam. Írj egy üzenetet neki, hogy érdekel, a többit meg aztán megbeszélitek.
2016. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. jan. 22. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A kandzsik nehezek, de a nyelvtan könnyű szerintem(persze, nem lightos, de nem is vészes)
2016. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!