Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek a spanyol vagy az...

Szerintetek a spanyol vagy az olasz nyelv "könnyebb", illetve melyiket lehet jobban hasznosítani?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek majd középiskolába, és nem tudom eldönteni, hogy spanyolt, vagy olaszt tanuljak második nyelvként. Arra lennék kíváncsi, hogy melyik hasznosabb, illetve melyik könnyebb.

2016. jan. 19. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. egyformán könnyű, nagyon hasonlít egymáshoz a két nyelv.


A spanyol hasznosabb.

2016. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is a spanyol a hasznosabb.Én olaszt tanulok, mert a sulimban nincs spanyol.De elmondhatom hogy nagyon hasonlít egymásra a két nyelv,szóval spanyol után elképzelhető egy olasz nyelvvizsga is:) Angolnál egy kicsit nehezebb,de szerintem egyáltalán nem vészes :D
2016. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!