Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanád nekem ezt a...

Lefordítanád nekem ezt a magyar szöveget németre? Az állatomról szól.

Figyelt kérdés

Nekem egy lány kutyám van,xy.Ő nyolc éves.A szőre fehér.A szemei feketék.Én őt karácsonyra kaptam,ajándékként.Kutyatápot,kutyakonzervet,húst és csontot eszik.Néha adok neki zöldségeket,nagyon szereti őket.A kedvencei az uborka és a répa.Napi háromszor kap enni.Mindig vizet iszik,ezt napi 7-8-szor kap.Nagyon szeret labdával játszani.Szokott játszani a nyulammal,xy-al.Ilyenkor kergetőznek,futkosnak,nagyon viccesek.Sétálni is nagyon szeret.Napi háromszor viszem sétálni,úgy negyed órára.Minden nap kikefélem a szőrét.Sokat simogatom,nagyon szereti.Rendszeresen viszem állatorvoshoz.Havonta szoktam megfürdetni,ezt nem szereti annyira.Nagyon szeretem őt.

a suliba kell plakátot készíteni az állatunkról hétfőre,egy hiba már egyes,és elötte be lehetett adni a tanárnak csak a szöveget hogy megmondja mi a hiba,én beadtam,kijavította,és elvesztettem:)és sajna nem emlékszek a hibákra.a szavak nagyjából mentek,de a nyelvtani rész szrönyű lett..nagyon köszönöm annak aki lefordítja


2010. márc. 27. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ich habe eine Hündin, xy. Sie ist 8 Jahre alt, hat weißes Fell und schwarze Augen. Ich habe zum Weihnachten als Geschenk bekommen. Sie bekommt Trokenfutter, Konserve, Fleisch und Knochen zum Essen, aber auch ab und zu Gemüse auch, die mag sehr gern. Ihre Lieblinge sind Gurken und Mühren. Sie kriegt dreimal täglich etwas zum Futtern. Sie trinkt Wasser, täglich 7-8 mal. Spielt sehr gern mit einen Ball. Sie speilt auch gern mit meine HAse xy. Dabei rennen sich hintereinander, laufen rum, ist sehr witzig. Sie mag auch spazieren gehen. Ich bringe dreomal täglich für einen virtel Stunde raus. Ich bürste jeden Tag ihr Fell. Strichele sie sehr oft, mag sie sehr gern. Wir gehen regelmäßig zum Tierarzt. Monatlich dreimal bade sie, es mag sie aber nicht besonders. Ich mag sie sehr.
2010. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!