Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanád nekem? Angol-magyar

Lefordítanád nekem? Angol-magyar

Figyelt kérdés

Never let apps lie dormant


One for the advanced Facebook user: Never let an app continue to suck your information once you've done with it.


I lie dormantot nem értem plusz a suck informationt.

Köszi


2011. jan. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szótár ÓHE
2011. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"suck your information" leszívni az információd
2011. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első bun.kó válaszoló akkor lennél szíves lefordítani a lie dormant-et? Lie- feküdni vagy hazudni, dormant-nem működő. Anyád amúgy
2011. jan. 28. 02:03
 4/8 anonim ***** válasza:

lie dormant = inactive, sleeping


suck information = leszivattyuzza a szemelyes adataid, (melyek hasznalhatok mas felhasznalok altal.) Tehat ha mar nem kellenek ezek infok, torold, ne hagyd oket "to lie dormant",

2011. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak jövőre való tanács: google-be beírod, hogy define: kifejezés és nagy valószínűséggel kiad angol magyarázatot rá (lie dormant-t pl. megtalálta), persze én és valószínűleg mások is itt is szívesen segítünk neked.
2011. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a google-t még soha nem használtam erre, de kipróbálom legközelebb. Nem az a baj ha tanácsot kapok a keresésre vonatkozóan is, de az ilyen okoskodó balf.aszoktól mint az első felmegy az agyvizem. Nem mond igazából semmi érdemlegeset de azt rendkívül lekezelőn... de azért kíváncsi lennék hogy amúgy le tudja-e fordítani. NIncs nagy szótáram, a suckot meg még nem láttam ilyen értelemben használva a lie dormantet meg gondoltam hogy az éppen nem futó program, csak ezt se láttam még soha, ilyenkor pedig ha nem vagy biztos vmiben akkor ez nem pont egy olyan oldal ahol megteheted? Köszi megint
2011. jan. 29. 12:08
 7/8 A kérdező kommentje:
nem megteheted, megkérdezheted :)
2011. jan. 29. 12:09
 8/8 anonim válasza:
...webforditas.hu vagy nemtom lehet hogy com
2011. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!