Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám letenni a német...

Hogyan tudnám letenni a német B2 komplex nyelvvizsgát 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon kéne már az a fránya nyelvvizsga és nagyon a finálban vagyok, nem most kéne feladni.

Mit tudnátok tanácsolni?


Hallottam olyanról, hogy brainstorming, meg Rexamo módszerek meg ilyesmik.... ezek mennyire hatásosak? Nekem nagyon drágák lennének, ezért ne is próbálkozzam vele, vagy van akinek bejött és mégis működik a dolog?


2016. febr. 3. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hókuszpókusz helyett maradj a realitás talaján, és mondjuk tanulj. Mert mindenről van szó a kérdésben, csak arról nem, hogy milyen szinten vagy jelenleg, és mit teszel meg azért, hogy sikerüljön a vizsgád.


Ha nincs meg a megfelelő tudás, akkor semmilyen csodamódszer nem fog segíteni, még a szerencse is csak akkor, ha legalábbis nagyon közel jársz a megfelelő szinthez.

2016. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanuln minden nap. Vegyel egy osszefoglalo nyelvtani konyvet, tanuld meg es kozben oldj nyelvvizyga feladatokat. Nezz hiradot, olvass cikkeket nemetul, jegyzeteld kk a szamodra ismeretlen szavakat a feladatokbol is.


Juni kozepen kezdtuk, augusztus 14en volt a vizsga. Mellette pedig ket het nyaralas volt. Osztalytarsamnak meglett a vizsga, en fel szazalekon hasaltam el

2016. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!