Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvből lehetetlen...

Angol nyelvből lehetetlen A1-A2 szintről 3-4 hónap alatt eljutni B2 szintre?

Figyelt kérdés
Munka mellett tudom csak csinálni, illetve otthon, szerintem rá tudok szánni 3-4 órát naponta, vagy akár többet is. Akkor is lehetetlen eljutni ennyi idő alatt középfokra? A célom, hogy komplex középfokú angol nyelvvizsgát tegyek. Főleg az angol beszéddel van a bajom.

2016. jan. 7. 15:44
 1/3 Carragher_x ***** válasza:
Nem lehetetlen, de a nyelvvizsga és a tudás az nem teljesen fedi egymást, szóval ha mindenképp a nyelvvizsga a cél, akkor én külön erre felkészítő tanárt/kurzust javasolnék és mellette tegyél bele energiát önállóan is.
2016. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel tisztába vagyok. Vannak valahol tesztek, amik segítik azokat, akik középfokút akarnak csinálni?
2016. jan. 7. 17:31
 3/3 A kérdező kommentje:
A hitványságom miatt végülis ez úgy jött össze, hogy a szóbeli szeptemberben, az írásbeli pedig októberre lett meg. Szerintem többet kellett volna tanulnom, és akkor talán 3-4 hónap.
2017. dec. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!