Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha csak július 17-én kapom...

Ha csak július 17-én kapom meg a nyelvvizsgáról az eredményt, akkor azt már nem csatolhatom az érettségi dokumentumokhoz, hogy plusz pontnak számítson?

Figyelt kérdés
Most 27-én megyek Telc nyelvvizsgára és annak márciusban lesz meg az eredménye az még belefér, a következő az áprilisban, de április 3. a határidő a jelentkezéshez, tehát arra nem jelentkezem,mert nem tudom hogy sikerül majd a februári. Utána már csak májusban lesz a következő vizsga, ami pár nappal azután ad eredményt, hogy a dokumentumokat pótolni lehet. Nem lehet utólag mégis?

2016. febr. 10. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj a nyelvvizsga a pontjaidhoz (mielőtt bárki leszól: ha valaki mondjuk fizetősre megy és minimumponthatárra, nem feltétlen szükséges güriznie a nyelvvizsgáért, ha úgyis lazán meglesz a 280 pontja), akkor az áprilisira jelentkezhetsz esetleg pótjelentkezéssel. Ráfizetsz 5000-et, de ha nekem ezen múlna az egyetemem, biztosan rászánnám inkább és megpróbálnám újra, amíg lehet.
2016. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!