Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik jobb, melyik eredményes...

Melyik jobb, melyik eredményesebb? 2 nyelv esetén

Figyelt kérdés

Több idegen nyelvet is tanulok egyszerre(3-4),amúgy nincs nagyon sok problémám vele,csak egy dolgot nem tudok eldönteni:

Mi a jobb,ha mondjuk tanulom az oroszt és az olaszt minden nap,akkor is ha mondjuk csak egy fél órát,vagy inkább csináljam azt hogy kétnaponta egy nyelvet,és akkor pl. hétfőn csak olaszt,kedden csak oroszt,szerdán csak olaszt stb.És akkor aznap mondjuk egy órát,de akkor egy nap csak egyiket a 2 közül.


Melyik a jobb módszer?Vagy mindegy?



2016. febr. 22. 21:33
 1/2 A kérdező kommentje:

Oroszból középfokú szinten vagyok,és azt próbálnám,már amennyire lehet magasabb szintre vinni,az olaszt csak pár hónapja kezdtem.Abból max. egy középfok lenne a cél.

Az oroszhoz van segítségem,az olaszhoz nem nagyon.

2016. febr. 22. 21:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a második verziót választanám, azaz ha előveszed, akkor foglalkozz vele egy órát. Fél órát csak akkor foglalkoznék egyszerre egy nyelvvel, ha csak szinten tartani szeretném, de új dolgokat megtanulni és begyakorolni szerintem kevés.
2016. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!