Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatok olyan embereket...

Hol találhatok olyan embereket, akik nagyon szeretnek angolul tanulni, vagy anglisztikára készülnek?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen weboldalak, akár külföldi is?
2016. febr. 23. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én oda készülök és angolul tanulok :)
2016. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy tanulótársat. Már próbálkoztam angol anyanyelvű külföldiekkel, akik magyarul akarnak tanulni, de nem ment, mert szerintem nem egy az érdeklődés, ráadásul a magyar nagyon nehéz.
2016. febr. 24. 08:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Angolul akarsz tanulni vagy érettségizel és anglisztikára jelentkeztél?
2016. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ősszel szeretnék emeltet tenni angolból és irodalomból, a felvételi pontjaim miatt. Aztán jövőre felvételizni anglisztikára.
2016. febr. 25. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is elgondolkoztam az anglisztikán, imádok mindent, ami az Egyesült Államokkal kapcsolatos, de úgy hallottam, hogy ELTE anglisztika nagyon rossz, nem fejlődnek szinte semmit angolból, és utána nem is lehet elhelyezkedni egy ilyen diplomával. Biztos vagyok benne, hogy imádnám az anglisztikát, de ilyen vélemények után el kell gondolkodni rajta, hogy megéri-e.

De ha gondolod, írhatsz.

17/l

2016. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem.muszáj az Eltére menni, ott van pl. A Pázmány vagy a Károli. Én pl. Károlis vagyok és nagyon szeretem.
2016. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!