Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintre hogy...

Angol emelt szintre hogy készüljek fel?

Figyelt kérdés
Van belőle középszintű érettségim és középfokú C nyelvvizsgám, illetve felsőfokú írásbeli. Hogy tudnék tanár nélkül felkészülni az emelt szintű érettségire, hogy 85+ %-os legyen? Könyvek, netes anyagok stb? Tudtok ajánlani valamit?

2016. febr. 27. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a tudásod megvan hozzá, nem lehetetlenség. Szerintem nyomtass ki az oktatas.hu ról korábbi feladatsorokat és csinálhasd őket hogy tudd mi nem megy és azt csináld többet, nézz meg bonyolultabb nyelvtanokat is, hogy egy levélnek hogy kell kinéznie és mit pontoznak. A szóbelire meg szerintem valahol biztos fellelhető az összes témakör, azokon gondolkozz hogy melyikre mit mondanál. Hallgatás is van fent a neten, szóval azt is csinálhatsz. Gyakorolj és menni fog.
2016. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináld meg a régieket.
2016. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!