Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Júniusban fel tudnék készülni...

Júniusban fel tudnék készülni vajon egy felsőfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta hogy esetleg megpróbálnám.

Főleg az írásbelin gondolkodok.

Ha megcsinálom addig az összes emelt érettségis feladatot,hozzáveszem a Kljucs 2-t(oroszból mennék)és csinálnék minden héten vizsgafeladatokat,sikerülhet?

Az nem biztos hogy minden nap tudok vele foglalkozni,de ha megcsinálnám amit leírtam,és valamennyire bővíteném a szókincsem sikerülne?


Egyébként mindenképpen origóra mennék,mert az nekem tökéletesen bevált,szóval ez nem kérdés számomra :) Ráadásul ott lehet szótárt is használni


2016. febr. 27. 23:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*Júniusig
2016. febr. 27. 23:56
 2/6 A kérdező kommentje:

Középfokúm már van,ott a szóbeli 90%, az írásbeli 68%

:)

2016. febr. 27. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán.
2016. febr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem angol van, középfokúm 60% lett, úgyhogy épphogy sikerült (szintén Origo), de az a régi rendszer volt, nem kellett még feladatonként is 60%-ot elérni (pontosabban 5 éve a felsőfokúmon igen, nem tudom, hogy most hogy megy), utána a felsőfokra 3 hónap alatt készültem fel, de úgy, hogy látástól hányásig, 1-2 óra pihenő volt egy nap, ebben a kajától kezdve a fürdésig minden bennevolt, a többit végigtanultam, így sikerült. Egy hónap alatt szerintem nem lehet, mert a tanulnivalónak "le kell ülnie" fejben, ráadásul felsőfokon bármit kérdezhetnek, én atomenergiát meg üvegházhatást húztam szóbelin, ehhez képest középfokon időjárást...
2016. febr. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Második válaszoló: lehet félreérthető lett a kérdés (a júniusban-júniusig elírás miatt) de nem egy hónapot szánnék rá,hanem kb. hármat.Március,április,május.

2016. febr. 28. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, így igen, azt írtad, hogy júniusBAN. :D 3 hónap alatt talán, de ajánlom az 1000 kérdés 1000 válasz felsőfokú szintű könyvét, az nagyjából lefedi a témaköröket, emellett rengeteg film, orosz újságok napi szinten való olvasása, stb... sok sikert!
2016. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!