Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol nyelvkönyvet...

Melyik angol nyelvkönyvet érdemes választani, ha a Rigó utcában szeretnék középfokú nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Mikor mész nyelvvizsgázni? Én májusban. Ezekből szoktam tanulni:

Horváth Miklós:Nagy origó nyelvvizsgakönyv

Haavisto Krisi,Bajnóczi Beatrix : Kérdések és válaszok angol nyelvből

Dohár Péter:Kis angol nyelvtan

W Stannard Allen: Living english stucture

Szendrő Borbála: I love words

Raymond Murphy :English grammar in use

L G Alexander: Developing Skills és Fluency in English


Remèlem tudtam segíteni , különben te miből szoktál angolozni ? Írj privátba ha gondolod :)

2016. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En e honap otodiken mentem felsofokura es nem vettem egy konyvet se (a szobelin atmentem az irasbelire meg varunk btw). Es nincs egy olyan konyv se amire azt momdanam h ez igen ez a tokeletes valasztas... Szoval szerintem csak gyakorold a teszteket meg a forditasokat a regebbi viusgafeladatok alapjan es nem lesz gond... (14/l)
2016. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Leginkább a saját felkészítő kiadványainkat ajánljuk, hiszen ezekben korábbi éles feladatok vannak, ráadásul vizsgáztató kollégáink írták őket.

Írásbeli könyv: [link]

Szóbeli könyv: [link]

Hallás utáni értés könyv: [link]


A Nagy Origó Vizsgakönyvhöz - bár a címe erre utal - nincs közünk, így tartalmáért sajnos nem tudunk felelősséget vállalni.


Sok sikert a vizsgán!


Üdvözlettel:

Origó-csapat

2016. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!