Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan működik mobiltelefonon,...

Hogyan működik mobiltelefonon, ha beviteli nyelvként a japánt jelölöm meg?

Figyelt kérdés

Biztos valami pofon egyszerű dologról van szó, de nem jövök rá... :D beállítottam a japánt beviteli nyelvként és próbálkoztam egyszerűbb kanjikkal pl. sensei 先生 vagy kuruma 車, de helyettük teljesen más - általában sokkal bonyolultabb kanjikat hoz fel javaslatként, ezek pedig nem is szerepelnek a listán. Miért van ez? :|


Még egy dolog, bár lehet, kiírom külön kérdésként: Wordben van lehetőség gyors váltásra a japán és a latin betűs írás között? Nyelvleckéket állítok össze, tehát például leírok egy szót latin betűkkel is a kiejtés kedvéért, majd biggyeszteném utána hiraganával, de ahhoz az egész gép beviteli nyelvét meg kellene változtatni, ugye? Szóval fordítóprogramból másolgatom ki a kanákat, de tényleg ez a legegyszerűbb módja? :/


Kifog rajtam a technika. Köszönöm, ha valaki segít.


2016. márc. 13. 21:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hat, az piciket messze van Pesttol. :D


Most par napig nem lesz modom kiprobalni, de utana nekiveselkedem. :)

2016. márc. 15. 23:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt :)
2016. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!