Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolra lefordítaná valaki...

Angolra lefordítaná valaki nekem, ezt a kb 10 mondat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! A facebookon egy kertészkedős játékban játék szomszédom egy Bangkokba való lány.Szimpatikus nekem,és szeretnék írni vele.Az alábbi levelet kellene lefordítani angol nyelvre.


Szia


Szimpatikus nő vagy számomra.

Én kicsit tudok angolul,ennek a levélnek a megírásában is egy magyar ember segített nekem.

Az adatlapod szerint egyedülálló vagy,nincsen férfi aki udvarol neked ?

Teljesen egyedülálló vagy ?

Nincsen még gyermeked ?

Tudom,váratlan most számodra ez a levél,de tényleg szimpatikus vagy számomra.

Ha most itt lennél előttem átölelnélek.

Te jól tudsz angolul ?

Az adatlapodat nézve nem tudom,hogy hol dolgozol.

Mi a szakmád,és hol dolgozol ?

Elnézést kérek ha sok így a kérdés,de szeretnék választ kapni a kérdéseimre. Tisztelettel.



2016. márc. 22. 16:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja igen,még egy gondolat.Jobb így ! Tényleg ! Persze külsőleg tetszett,de ha a viccesnek tűnő dolog megosztása fontosabb mint nekem válaszolni,akkor ne fussak utána.És mielőtt az írta ki,hogy na megyen aludni fáradt stb.Akkor már 5órája ott virított az üzenet nála.Magyar ismerősökkel úgy szoktam,hogy ha nagyon komoly témáról ír,akkor is írok annyit,hogy figyel ezt át kell gondolnom.Szóval számtalan lehetőség lett volna.De feltettem magamnak a kérdést,hogy akarok én ezen egész este,és ma kattogni,hogy na írt-e választ,vagy nem.És bármennyire is furcsán hangzik,de tényleg így a jobb,mert így nem reménykedek,és nem dédelgetek illúziókat.
2016. márc. 23. 08:18
 12/14 anonim ***** válasza:

sympathetic = együttérző (NEM szimpatikus)


5-ös inkább meg se szólalt volna, nem égette volna be magát.


Van még egy pár ilyen úgynevezett "hamis barát" az angol nyelvben. Tanárképzőn jó móka volt direkt gyűjtögetni, meg ilyenek miatti típushibákat elemezni. ;)

2016. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem kell bántani az első válaszolót.Ő segíteni akart.Részemről a téma lezárva.A fontosabb kérdéseket jól fordította le.És a hölgyemény azt is válaszolhatta volna,hogy bocsánat,de túl személyes dolgot kérdezel.De semmit sem válaszolt...Én hálás vagyok az első válaszolónak.
2016. márc. 23. 11:00
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez a Bangkoki nő adatlapja akinek az üzenetet elküldtem.

[link]

Szegedi Tibor (ÉN) azért töröltem az ismerősök közül,mert nem válaszolt az üzenetemre.De ahogyan látom jól el van mert megint profilképet cserélt...Szóval nem úgy éli ezt meg mint én gondoltam.

2016. márc. 23. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!