Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik voltak már az origónál...

Akik voltak már az origónál magnón! Az origó oldalára kitett próba magnó nehézsége mennyiben egyezik meg a vizsgán elhangzottéval?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek origó szóbelire. Van az origónak ez az újabb, kis méretű,akadémia kiadós felkészítője írásbelihez, és ehhez vannak online mellékletként magnós feladatok. Úgy vettem észre, hogy ez sokkal nehezebb, mint ami az origó oldalán van kint. Ki, hogy tapasztalta, milyen nehéz az origós magnó?

2016. márc. 27. 09:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Én most voltam március elején szóbelin, és nekem nagyon könnyű volt. Megcsináltam a mintafeladatokat, amik a weboldalon vannak, és hát borzasztóan ment. Így eléggé elkeseredetten mentem el a laborra, de ott sokkal könnyebb volt, jobban érthető.
2016. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző vagyok.

Még annyit , hogy sok sikert! :)

2016. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és a biztatást! :)
2016. márc. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!