Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szóbelin komoly...

Angol emelt szóbelin komoly hiba ha túl lazán beszél az ember?

Figyelt kérdés

Túl sok "you know", vagy "going to" helyett "gonna"?

Nem vagyok már gimis, csak kell a papír a terveimhez. Az angolt használom, de élőben, nem ügyelünk formaságokra. Elengedhetem magam, vagy veszettül koncentráljak, mert sok pont levonás az ilyesmi?


2016. márc. 31. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nyelvvizsgakon es erettsegiken a formalis angol az elvart. Figyelj oda.
2016. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, hogy a magyar érettségin pl. kihúzod Csokonait, és így felelsz.


Háj, tancinéni, ezt a Csokanai Miskát húztam. Fa..sza gyerek vol, már sulis korában is piált, tolta a tütüt, egyszer a koleszos lóvéval is meglépett, persze hadovált valamit, hogy ellopták tőle, de nem vették be a vakert. Mondjuk, lehet, hogy tényleg megfújta valami cigó a manit, mert olyan pi..csarészeg volt, hogy bealudt a nyugdíjasklubban. Addig csapatta, hogy totál vége lett a karrierjének, pedig zseni volt a fazon, beszélt egy csomó nyelven, csak persze a meló volt büdös neki....

2016. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép szemléltetés volt 2-es.
2016. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké.
2016. márc. 31. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

2-es hozzászólásán felröhögtem :D


Amúgy igen, a vaskalaposok a hivatalos formát várják el.

2016. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!