Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan helyet a neten...

Tudtok olyan helyet a neten ahonnan angol próba vizsgákat lehetne letölteni?

Figyelt kérdés
Leginkább IELTS és Cambridge érdekelne EURO pedig nem, de bármi jöhet. És még annyi, hogy ti hogyan készülnétek nyelvvizsgára ha már csak két hónapotok lenne és nem vagytok biztosak abban, hogy elég sok szót tudtok és egy kicsit a nyelvtan is bizonytalan? Könyv olvasás jó?
2016. ápr. 5. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Cambridge melyik?
2016. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
B2 vagy C1 nem tudom mennyi különbség van köztük.
2016. ápr. 6. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm. Kérdés, hová célzol. Eszerint [link]

C1-re a CAE jobb, és legfeljebb ha beüt a krach, akkor B2 lesz, B2-re meg az FCE, és ha nagyon jól sikerül, akkor C1 lesz.


Engem, bevallom, a CAE és a CPE érdekel. CAE minta innen letölthető:

[link]

Ha kell még, tudnék küldeni, de amik keringenek a neten, azok egy része régebbi vizsgákra szól (össze kell vetni a kurrens információval, ami e pillanatban ezL [link] ).


2 hónap igen kevés, én teszteket oldanék meg, olyanokat, amilyen vizsgát választottam, és ami a megoldás kapcsán felmerül nyelvtani, stb probléma, azt tisztáznám. Ha lenne azon kívül időm, a divatos témákat olvasnám, környezetszennyezés, megújuló energiák, felmelegedés, ilyen "hülyeségek".



Illetve, a CAE az az, aminél a szóbeli egyszerre 2 vizsgázóval történik, arra külön készülni kell.

FCE-ről nem tudok semmit.

2016. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. ápr. 6. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!