Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középiskolás tananyag angolul?...

Középiskolás tananyag angolul? Pl. : kéttannyelvű suli anyagai

Figyelt kérdés
Angolul szeretném folytatni a középsulit, átvennének egy kéttannyelvû gimibe. Valaki esetleg tudna linkelni angolul középsulis tananyagokat vagy vázlatokat? Pl: töri, fizika stb.

2016. ápr. 16. 08:46
 1/5 anonim válasza:
A törit és a fizikát nem tanuljuk angolul. Matek, infó, civilizáció van angolul, meg alap angolok (angol nyelvtan, beszédgyakorlat, lektor). Nem tudom, valamilyen honlapon van-e ilyen vázlat. Hanyadikos leszel?
2016. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pont hogy az angol törin van a hangssúly :D A másik pedig az angol föci.

De én ia kerestem már anyagokat de nem találtam :/

2016. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mármint az alap törit és föcit tanuljátok angolul? (Amit mások más gimiben magyarul.) Vagy pedig az Egyesült Királyság történelmét, földrajzát, nyelvezetét, stb.? Mert nálunk az a civilizáció. :)

(Egyes voltam.)

2016. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1: Ugyanazt tanuljuk, mint mások, csak angolul, tehát nem civilizálciót (bár célnyelvű cifink is van), hanem világtörténelmet.

Kettes voltam :)

2016. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló! Mi a matekot és kémiát tanuljuk angolul. Jövőre bejön még a célnyelvi civilizáció is. Ha érdekel, akkor itt van a sulink honlapján kémiából angol szaknyelven a 9. osztályos anyag java része (mi ezt vettük akár normál- és szakmai kémián): [link]

Itt a Vegyipar főcím alatt megtalálod Tóth Edina - Szakmai kémiai feladatok angol nyelven c. dokumentumát. Nagyon jól összeszedett kémiai szaknyelvvel + van a közepe fele a szótári rész. :)

2016. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!