Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyugtato erettsegi elotti este?

Nyugtato erettsegi elotti este?

Figyelt kérdés

En nagyon izgulos vagyok, es ha izgulok akkor kimegy a szemembol az alom. De totalisan.

Nem leszek almos, es ilyenkor fent vagyok egesz ejjel akaratom ellenere.

Ha lefekszem akkor csak forgolodok es azon stresszelek hogy miert nem tudok elaludni, ami miatt aztan meginkabb nem megy az elalvas.

Arra gondoltam, hogy 2 het mulva vasarnap este 6 fele bevennek egy nyugtatot ami ellazitana es tudnek aludni.

Csak nem tudom milyen hatasai lennenek ram masnap.

Szerintetek?!


19/L


2016. ápr. 17. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két hét alatt elég jól el lehet sajátítani valamilyen relaxációs technikát.
2016. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lenne *
2016. ápr. 17. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem egy számomra ilyen fontos nap előtt tartanék gyógyszerkísérletet. 3cent konyakkal jobban jársz. A hatása is kiszámíthatóbb.
2016. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
19 évesen inkább szard le a nyugtatókat, és igyál meg egy felest nagyapádéból. Tényleg kiszámíthatóbb a pálinka, meg finomabb is, mint egy bogyó :D
2016. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszert semmiképp! Ne érettségi előtt kísérletezz ilyesmivel, mert rosszul sülhet el a dolog. Ha mindenképp úgy érzed, szükséged van valamire,nézz utána inkább pl. nyugtató hatású teáknak.
2016. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig még van annyi idő, hogy kipróbáld, mennyire vagy álmos másnap, ha bevettél valamit. De én inkább gyógyteát javasolnék.
2016. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Nyugtatóval nem érdemes próbálkozni, főleg rászokni. Inkább dobj be egy felest, akár vizsga napján reggel is. Csak túlzásba ne vidd.
2016. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!