Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ITK Origo felsőfokú angol...

ITK Origo felsőfokú angol nyelvvizsgán lehet választani, a levélírás vagy a fogalmazás között? Nem kötelező levelet írni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 2 feladat közül lehet választani, és ez a kettő vagy levél, vagy fogalmazás, vagy egy-egy. Te döntöd el, hogy mit írsz meg a kettőből, de nem biztos, hogy van közötte fogalmazás.
2016. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, erre gondoltam én is.
2016. ápr. 25. 14:52
 3/7 anonim válasza:
Most ez, hogy van? Nem egy levelet kell írni összesen?
2016. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Felsőfokon általában nem levél szokott lenni, hanem egy olyan fogalmazás, amelyben a megadott szempontok alapján kell véleményt mondanod valamiről, érvelned valami ellen vagy mellett. Két téma közül választhatod ki a neked szimpatikusabbat.


Példa: [link] (a honlapunk hamarosan megújul! :))


Üdv:

Origó-csapat

2016. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En egyszer vizsgaztam ecl-en, es mivel magamtol keszultem, s senki nem mondta, meg a vizsgabiztos sem (2n voltunk) hogy nem lehet jegyzetelni, tobbszor meghallgathatjuk a magnot, ezert jol elbuktam. Szobelin en ertem el a legtobb pontot, 91%_ot.


En is szeretnem tisztazni, hogy hogyan zajlik az origo, mikor lehet szotart hasznalni, es hogy letezik-e tetelsor felsofokra.

2016. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:

Teljesen jogos, mindenkinek így kellene hozzáállnia. Ha tudjuk, mire számítsunk a vizsgán, nyugodtabbak vagyunk, és sikeresebbek is lehetünk ezáltal.


Az origós laborokon lehet jegyzetelni (a feladatlap belső oldalára), szóval ez nálunk nem lehet probléma. :)


Üdvözlettel:

Origó-csapat

2016. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:

Jaj, ez lemaradt:


Az írásbeli vizsga minden feladatához használható szótár, de a laboron természetesen nem.


Üdv:

Origó-csapat

2016. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!