Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyolcadikas vagyok. Ha hármas...

Nyolcadikas vagyok. Ha hármas lett a félévim angolból és vizsgán egyest kapok akkor megbukok vagy csak kettes leszek év végén?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgán? Úgy érted magántanuló vagy, és félévi osztályozód 3-as lett?
2016. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.Nekünk év végén vizsgázni kell három tantárgyból.Irodalom kötelező meg az angol ha emeltes vagy.Én csak azér vagyok az mert az alapban sokan vannak és már nem érdemes lemennem.
2016. máj. 1. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehogy ilyen részleteket leírj, ugyan, még a végén hasznos választ tudunk adni...

Viszont még ennyiből is csak annyit lehet mondani, hogy kérdezd meg a tanárt. Egy jegyre nem lhete lezárni senkit, számít, milyen jegyeid vannak.

2016. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt az iskola szervezi, akkor szaktanárnál érdeklődj, mi innen ezt meg nem tudjuk mondani.
2016. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha félévkor hármas voltál, akkor nem lesz egyes a vizsgád. De nem fognak megbuktatni, mert teljesen értelmetlen. Nem fog a tanár magának pluszprogramot csinálni a javítóvizsgáztatásoddal, ha utána úgyis mész középiskolába.
2016. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!