Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga bizonyítvány...

Foka888 kérdése:

Nyelvvizsga bizonyítvány kiállítását meg lehet gyorsítani?

Figyelt kérdés
Április 2- án voltam vizsgán sikerült, viszont hamarosan OKJ-s vizsgéznék amihez szükséges felmutatni a keményfedeles bizonyítvényt viszont még nem kaptam meg. Ilyenkor mi a teendő ?

2016. máj. 4. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy sikerült, de folyamatban van a kiállítás. Gyorsítani szerintem nem lehet.
2016. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is voltam hozzád hasonló helyzetben. Nekem a vizsgaközpontban azt válaszolták, hogy a vizsga időpontok és a vizsgáról szóló nyilvános dokumentálások vagyis ( írásbeli vizsga megtekintés, vizsga eredmény jogtalanak találása után való fellebbezés, vizsga eredmény kézbe adása vagyis bizonyítvány vagy valami tanúsítvány adás például ha írásbeli sikerült de szóbeli nem vagy pont fordítva) ezek konkrét időponthoz vannak kötve amit a vizaközpont amikor kiírja a vizsga időpontot a betekintési időt és bizonyítvány átvételének időpontját az adott vizsgaközpont magával szemben meghatározza az időpontokat.

2016. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. 2-es vagyok elnézést véletlen küldtem el befejezetlen választ ne haragudj!


Akkor folytatnám ahol az előbb befejeztem......


Vagyis ha a vizsgaközpont azt hagyta jóvá magával szemben is nyilvánosság rá azt hozta hogy például 2016.V.16-ig állítja ki a bizonyítványt akkor neki azon napig van ideje kiállítani.

Én kaptam egy hitelesített ügyiratot hogy a vizsgám sikeres a bizonyítvány kiállításának időpontjának dátuma, vagyis bizonyítvány várható megszerzésének időpontja. Ezt elfogadták. Amikor ki lett állítva a bizonyítványom bevettem megmutatni az iskolának.

2016. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!