Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Visszamondjam a szóbeli...

Visszamondjam a szóbeli nyelvvizsgám ha úgy érzem reménytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Épp az érettségi hetén vagyok,azzal vagyok elfoglalva és az utóbbi időben sem volt időm készülni a szóbeli nyelvvizsgára,sajnos magántanárt is későn találtam, így az elején az irasbelire készültünk,azon már voltam. Azt úgy érzem talán meglesz. Most szombatra van időpontom a szóbelire de most néztem meg először a hallás utáni szövegértés feladatát is a megoldásokkal és úgy érzem hogy egyáltalán nem tudnám plusz jó ha tudok vagy 3-4 témát,szituációm még csak le sincs írva,max neten tudnék találni vmiket. Az ismerőseim azt mondják hogy próbáljam meg ha már befizettem de én nem szeretnék beégni és rosszul érezni magam hogy csak ott ülök és nem mondok semmit.

Irasbelim:dexam

Szóbeli:origó lenne


Szval menjek el vagy kérjem vissza a pénzt aminek csak a 40%át adnák vissza, tehát 13000ből kb 5000 Ft-öt. Kérlek segítsetek mert tanácstalan vagyok.

Ui.:pénteken is van még érettségi vizsgám.



2016. máj. 4. 21:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemán!Ne legyél mát ilyen kishitű! Menni fog az! Csak úgy állj neki, hogy akarod, hogy csináljad, akarod, hogy meglegyen; és hidd is el magadról, hogy képes vagy rá, pajti!
2016. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező!


Az 1-es számú válaszoló mindent elmondott, ami lényeges.

Mi annyit tennénk hozzá, hogy szóbeliztető tanáraink nem esznek embert, és akkor is lehet sikeres a szóbelid, ha nem gyakoroltad külön ezt a vizsgarészt. :) Arra vagyunk kíváncsiak, amit tudsz, és megvannak a módszereink arra is, hogy a kevésbé beszédes emberekről is megállapítsuk, megfelelő-e a tudásuk. Persze ha többször kell megállnod beszéd közben, gyakrabban kell gondolkodnod, akkor nyilván nem lesz 100%-os a vizsgád, de gondold csak el, 60% a megfelelési határ, ami alig több, mint a megszerezhető pontok fele... :)


Bátran, magabiztosan! Mi szurkolunk neked! :)


Üdvözlettel:

Origó-csapat

2016. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
@Bea0075 Én elmondanám, de nem hiszem hogy sokat segítene, mivel az kb 5 éve volt :))
2016. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Elmentél ?
2016. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2016. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok kedves támogatóim! Sajnálom hogy ilyen későn írok választ,de hihetetlenül jól esett hogy ennyire biztatott mindegyikőtök és különösen köszönöm az Origó csapatának is. Nélkületek lehet hogy visszamondtam volna! Igaz az utolsó percig míg beléptem az ajtón én azt mondogattam magamnak hogy biztos hogy nem sikerül,lehetetlen,itt annyi okos ember van csak én vagyok a hülye. Erre bementem igaz bakiztam néha de végülis könnyed beszélgetés folyt közöttünk. Az izgalom miatt nem nagyon figyeltem oda mit beszélek meg hogy helyesen e csak beszélni akartam és beszélni,hogy nehogy azt hidjék,hogy nem tudok semmit. Végül a beszédkézség 60%-os lett,de a magnónál szerintem nem sikerült megszereznem azt a pontot amivel összesítve 60% meglegyen. Még nem kaptam ki az eredményeket de nem bánom hogy elmentem és bátran ajánlom mindenkinek aki a jövőben olvassa ezt hogy menjen el,próbálja meg! Vissza gondolva, ha nem parázom ennyire túl az egészet talán jobban is sikerülhetett volna. Na de hát ez van,ha a sors így akarta akkor így akarta. :) Szóval mindenkinek köszi puszi nagyszerűek vagytok!!! :*
2016. máj. 19. 16:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a végeredményt is.
2016. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:
48%
Hajrá! :)
2016. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e :-)
2016. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelire menj a TELC-hez. :) a magnós könnyebb egy kicsit. én most csináltam emg. beszédnél úgy éreztem nagyon elrontottam, de majdnem 90% lett. :) meg is állítottak és félre is értettem a feladatot. ciki volt, de sikerült. :)
2016. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!