Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Visszamondjam a szóbeli...

Visszamondjam a szóbeli nyelvvizsgám ha úgy érzem reménytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Épp az érettségi hetén vagyok,azzal vagyok elfoglalva és az utóbbi időben sem volt időm készülni a szóbeli nyelvvizsgára,sajnos magántanárt is későn találtam, így az elején az irasbelire készültünk,azon már voltam. Azt úgy érzem talán meglesz. Most szombatra van időpontom a szóbelire de most néztem meg először a hallás utáni szövegértés feladatát is a megoldásokkal és úgy érzem hogy egyáltalán nem tudnám plusz jó ha tudok vagy 3-4 témát,szituációm még csak le sincs írva,max neten tudnék találni vmiket. Az ismerőseim azt mondják hogy próbáljam meg ha már befizettem de én nem szeretnék beégni és rosszul érezni magam hogy csak ott ülök és nem mondok semmit.

Irasbelim:dexam

Szóbeli:origó lenne


Szval menjek el vagy kérjem vissza a pénzt aminek csak a 40%át adnák vissza, tehát 13000ből kb 5000 Ft-öt. Kérlek segítsetek mert tanácstalan vagyok.

Ui.:pénteken is van még érettségi vizsgám.



2016. máj. 4. 21:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
48%
Kösz
2018. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Sikerült végül?
2020. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!