Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Már lassan 8 éve tanulom az...

Már lassan 8 éve tanulom az angolt (3. -ban kezdtem és most 10. -es vagyok) és már 3 éve ugyanazon a fránya kis hülye B1 szinten vagyok. Nem fejlődök. Nagyon szeretném letenni a nyelvizsgát, hogy érhetném el?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Ismertek valami jó intenzív tanfolyamot? ami nem egy hónapos

2016. máj. 8. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj Youtube videókat nézni. Nekem úgy tört meg a jég, mert az előtt én is kínlódtam. Keress valamit ami érdekel is és nézzed újra a videókat. Nem kell kiszótárazni, egyszer csak összeáll a fejedben a kép. Legalábbis nekem összeállt:D És most megvan a C1. És 2 barátom és az öcsém is lényegében így tanult meg b2es szintre, mert a suliban lószart se tanítottak egyikünknek se. Sok videónézés, játszás és rád ragad a nyelv. Am tanfolyamon is voltam, az se segített:) Ez segít ráérezni és innentől a magolós rész is jobban megy, meg a nyelvtan is, érzed hogy mi hangzik jól meg mi nem. Szóval szerintem egy próbát megér:) Mondjuk 2 hét után ne várj eredményt, meg ne kényszerből csináld!
2016. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!