Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges nyelvi érettségin...

Lehetséges nyelvi érettségin 90% felettit írni az írásbelin?

Figyelt kérdés

Az egyik nyelvi emeltemet már megcsináltam, az majdnem 90% lett.Lehetséges lenne szerintetek egy másik nyelvből 90% felettit?

Az angol sikerült,majdnem 90 lett,a második idegen nyelvet viszont nem tanulom olyan rég mint az angolt,bár igaz hogy ebből meg több versenyen voltam,és azokra is sokat készültem.

Elképzelhetőnek tartjátok hogy megírjon valaki egy emelt írásbelit,max. 10 hibaponttal?


2016. máj. 9. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Papi Gonzales ***** válasza:
simán
2016. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nazduk.
2016. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, ráadásul ezek a feladatok nem is igazán nyelvtudást igényelnek, vannak akiknek adja az ilyen feladatok, vannak akiknek nem. Mindenesetre nem túl életszerűek ezek a feladatok, ugyanakkor éppen emiatt jól rá lehet készülni.
2016. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ha valaki akar,még nyugodtan írhat,érdekel mások véleménye is.
2016. máj. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!