Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gimnáziumba készülök és....

Gimnáziumba készülök és. (többi lent)?

Figyelt kérdés
na szóval gimnáziumba készülök ahol van 2 különböző idegen nyelv. Az ukrán és az angol.De lehet szeptembertől bekerül a német nyelv is.3évet fogok ott tanulni.Az lenne a kérdésem azalatt a három év alat megbirom tanulni középfokra maximum a három nyelvet? Mármint veszek ki különórákat egyik évben pl ukrán másikévben angol(Angol az megy valahogy, az ukrán az kevésbé.)

2016. máj. 18. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó felfogó képességed van szereted a nyelvet tanulni sikerülhet. Én szakközépbe jelentkeztem és angolt fogok tanulni és orvosi latin előre félek:D
2016. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszod.És sok sikert! :)
2016. máj. 18. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanártól is függ azért. Nekem mondjuk a német tanárom olyan pocsék volt, hogy 3 év után is csak alapszinten tudtunk németül, mert "az angol fontosabb". Az igazgató szerint is, pedig én tényleg szerettem volna megtnaulni. De sok sikert neked, remélem jobb tanáraid lesznek! :)
2016. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. máj. 19. 07:24
 5/6 anonim válasza:
Nekem muszaj volt kulon tanulnom, mert egyeduk egeszen gyorsan haladtam az anyaggal es igaz en 5 nyelvet tanultam egyszerre, de halistennek mindegyik nyelven jol beszelek.Sok sikert!
2016. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira irigylem az olyanokat akikre csak úgy ragadnak a nyelvek :P Én nagyon szeretek nyelveket tanulni, de irtó lassan megy nekem.
2016. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!