Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miről beszélnek ebben a videóban?

Miről beszélnek ebben a videóban?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 19. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Életük legnehezebb videója, de megcsinálják.

Az utóbbi időben voltak gondjaik.

Mindenkinek vannak gondjai, problémái és mi úgy döntöttünk, hogy nem tesszük ezeket be a videókba.

7 éve megosztjuk veletek az életünket.

De most szakítani fognak, egymással és a VLOG-ok gyártásával is.

Nagyon kellemetlen nekik ez most, stb.


Ennyi elég? Az első 2 perc, és gondolom a lényeg. Vagy szeretnéd az egészet nagyjából?

2016. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szeretnem tudni az egészet, a csaj meg a pali fognak szakítani??
2016. máj. 19. 11:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen. Oké, úgyis épp angolt gyakorlok, akkor leírom neked :)
2016. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2016. máj. 19. 11:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Eddig jutottam, most gyorsan megcsinálom az ebédet, aztán folytatom, ha szeretnéd :) Ez eddig az első 4 és fél perc.


Férfi: Nem tudom, hogy is kezdjem ezt. Ez lesz a legnehezebb videó, amit valaha csinálnunk kellett a youtube-on eddig. Mostanában Jenny-nek (?) és nekem sok problémánk volt a kapcsolatunkban, és ez nehéz volt. És persze, ezeket nem vettük fel. Mert az életünk pozitív és fantasztikus oldalát akartuk megmutatni, nem sok nehézséget mutattunk meg a VLOG-jainkban az életünkből, legalábbis megpróbáltuk.

Nő: Mindenki azt hiszi, hogy minden tökéletes, hogy tökéletes életünk van, de ez egyáltalán nem így van, ahogy az emberek hiszik. Mindenkinek vannak problémái, mindenkinek vannak gondjai. Mi rendszerint úgy döntöttünk, hogy ezeket nem tesszük bele a videókba.

Férfi: Nehéz volt, mert megosztottuk veletek az életünket, minden nap, talán már kb. 7 éve. Röviden: rengeteg gyerek van, akinek elválnak a szülei… Jenny és én szakítunk. Abbahagyjuk a VLOG-olást és szakítunk egymással. New Yorkba fogok költözni, Jenny itt marad majd, és pihenünk egy kicsit.

Férfi: ez szívás, tudom, hogy sokan közületek nagyon csalódottak lesznek.

Nő: nagyon kényelmetlen dolog ez nekünk.

Férfi: igen, nagyon kényelmetlen, szívás. Nagyon tökösnek kellett lenni ehhez. Az utóbbi hat hónap őrület volt. A napi szintű Vlog-ing úgy tűnhet hogy nagyon vicces és jó játék, nem fogom azt mondani, hogy nem, de szeretnék teljesen őszinte lenni. Minden párnak, legalábbis, akiket én személyesen ismerek és napi szinten vlog-olnak, tönkretette a kapcsolatukat. És ha bármi, amit a napi vlogolásból és a kapcsolatokról megtanultam, az az, hogy az elején ez nagyon vicces. Szuper, vicces, imádtam és most is imádom. De azon a ponton, ahol elkezded munkának érezni, és nem azért teszel meg dolgokat, mert a másikkal meg akarod azt tenni, hanem azért, mert épp vlog-ot készítesz, lerombolja a kapcsolatot. És elkezdesz azon gondolkodni, hogy mit teszek? Ezt most azért teszem, mert szeretem őt, vagy a videóért? Ez mérgező, minden kapcsolatban. Egyetértesz? Szóval ahhoz képest, ahogy a vlogolást elkezdtük, ahogy ti is mondtátok, megváltoztunk! Megváltoztunk. Az elején nem is néztek minket sokan. …szerettük egymást és vicces volt. És az elmúlt hét évben, amikor azért tettünk dolgokat, mert az emberek azt mondták, hogy tegyük meg ezeket a dolgokat, elgondolkodsz, hogy szeretem ezt az embert, vagy a videó miatt csinálom? Nekünk ezt most be kell fejeznünk. Biztosíthatlak mindannyiótokat, hogy mi soha többé nem fogunk napi szinten vlogolni többé. Ez egészen biztos. Biztosan nagyon sokan mérgesek lesztek rám ezért, de ez nem fenntartható állapot. Ez nem egy egészséges életmód, hogy naponta filmezed az életed. Egész nap filmezel, este meg felrakod. Gondolj bele! Tudod csinálni talán egy évig, talán kettőig. De ilyen sokáig, ahogy mi csináltuk, nagyon kemény.

Férfi: ez szívás, és tudom srácok, hogy nagyon mérgesek lesztek ránk ezért, de ezen a ponton most nem tudok ezzel foglalkozni. Iszonyú nagy szenvedéllyel csináltuk nektek ezeket a videókat a youtube-on. Ennyire kitenni a személyes életed nem egészséges.

2016. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Es folytatnád nekem??
2016. máj. 19. 11:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Nő: nagyon elveszettnek érzem magam, és ez egy nagyon nehéz, szomorú és lehangoló időszak az életemben. Nagyon nehéz a nyilvánosság előtt lenni. Mindenkinek véleménye van rólad, mindenki megítél minket és a kapcsolatunkat. Nem veszem magamra ezeket a dolgokat, de egy idő után formálja a gondolataidat, ha rendszeresen látsz valamit, olvasol valamit, átalakítja a gondolataidat, és egy idő után az alapján döntöttünk, hogy mi az, ami titeket srácok boldoggá tenne. Ez így igaz, mi boldoggá akartunk tenni titeket, és a legjobb vlogokat csinálni.

Férfi: ez túl sok. Egyszerűen túl sok. Szünetet kell tartanunk.

Nő: száz százalékban azt kívánom, hogy bárcsak másképp lett volna.

Férfi: azt kívánom, bárcsak sose kellett volna megcsinálnunk ezt a videót. Komolyan gondolom. Utálom. Ez nem fair. Nem akarok negatív dolgokat rátok pakolni srácok, de ez a való élet és erre iratkoztunk fel.

Nő: hülyén érzem magam, ha őszinte akarok lenni, hülyén érzem magam. Azért, mert olyan sok ember van, aki meg fogja nézni ezt a videót, aki szart se tudom rólam és Jessy-ről, egyáltalán nem is törődnek velünk. Ők csak pletykát és drámát akarnak, és ez annyira szomorúvá tesz engem, mert tudom, hogy sokkal több „megtekintés” lesz ezen a videón, mint a többin. ÉS ez szívás. Azt szeretném, ha az emberek azért szeretnének minket, akik vagyunk, akik azokon a jó videókon vagyunk, és nem emiatt a szar miatt. A legnagyobb szívás az életünkben.

Férfi: most biztosan azt kérdezitek magatoktól, hogy mi történhetett, és hogy ez biztos csak valami rossz vicc. Nem tudjuk, mi történt. – itt van egy rész, ami nem tiszta nekem, lehet, hogy azért, mert nem ismerem őket, de nem tudom összerakni, mit akar – És nincs többé „mi”, amire fel lehetne iratkozni, hát basszák meg, sokan gondoljátok majd így. Nagy szenvedéllyel csináltam videókat, és rövid filmeket a youtube-ra, de meg kell ezt tennünk, hogy megőrizzük a józan eszünket. ÉS ennyi.

Nő: ez ijesztő.

2016. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még két perc hiányzik. Csak elaltatom a gyerekeket és befejezem.
2016. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben van, nagyon szepen koszonom!!! Honnan tudsz ilyen jol angolul?? Most nagyon irigyelek ebbol a szempontbol!!
2016. máj. 19. 13:24
 10/13 anonim ***** válasza:

És itt a vége:


Nő: ez ijesztő. Tudom, hogy csak a saját nevemben beszélhetek, de nagyon ijesztő.

Férfi: Amit létrehoztunk… ez itt az egész életünk, és ez a nyomás nem tett jót a kapcsolatunknak, nem jó ennyi időt tölteni együtt azzal, akivel közös munkád van. Ez rossz. Szóval, ha adhatnék egy tanácsot a pároknak

Nő: ne csináljatok közös, napi videókat

Férfi: legyetek óvatosak!

Nő: már mondtam korábban más pároknak. Embereknek, akik kérdeztek tőlem, én elmondtam, és teljesen komolyan is gondoltam. Mindketten komolyan egyetértünk. Nem egészséges és nem tesz jót a kapcsolatotoknak, ha szeretitek egymást és törődtök egymással.

Férfi: igen, csak legyetek óvatosak!

Férfi: Csak legyetek támogatóak! Ne legyetek dühösen Ginára (nem is Jenny, hanem Gina talán?), ne legyetek dühösek rám, ez egy olyan dolog, amit muszáj megtennünk, hogy ne őrüljünk meg attól a stressztől, ami az utóbbi hónapokban rajtunk volt. Minden áldott nap leülni egy kamera elé és azt tettetni, hogy minden oké, nem a legjobb dolog. Szóval, egy ideig szüneteltetjük a videókat, ha én vagy ő vissza is térünk valamikor, nem tudom. Nagyon szeretem Ginát, még mindig szeretnék videókat csinálni neki, csak nem napi szinten, szerettük a kihívásokat, szerettünk ilyen új dolgokat csinálni, de a napi vlogolást befejeztük. Tudom, hogy ez a youtube-on gyakorlatilag kinyírja a csatornádat, de meg kell lépnünk ezt a lépést, hogy normálisak maradjunk.

Nő: tudom, hogy talán ti srácok nem fogjátok ezt megérteni, és több választ akartok majd, és visszanézitek a korábbi videókat és megpróbáljátok kitalálni mi volt, de nincs mit kitalálni! Még én magam sem értem ezt. Ez nagyon nehéz. És igazán nagy szívás. És nagyon szeretem Jessy-t. Tényleg nagyon! És mindig is fogom!

Férfi: Én is mindig szeretni foglak.

Férfi: Nem tudom, mi mást mondhatnék még.

Nő: Ha csak kicsit is érdeklünk titeket, csak támogassatok most minket, akármi is jön ezután. Ez minden, amit kérünk.

Férfi: remélem, hamarosan találkozunk srácok!

Nő: szeretlek titeket, srácok!

2016. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!